W dniu 24.10.2025 we współpracy z I LO mieliśmy przyjemność współorganizować spotkanie zespołów projektowych oraz uczestników mobilności podczas którego podzieliśmy się rezultatami naszych działań oraz zdobytymi na przestrzeni ostatnich lat doświadczeniami w realizacji unijnych projektów edukacyjnych.
Spotkanie było kolejnym już wspólnym przedsięwzięciem przemyskich oraz pobliskich szkół i ponownie dostarczyło wszystkim mnóstwo pozytywnej energii do działania, a także było źródłem cennych inspiracji projektowych. Część poczęstunku zapewnili uczestnicy naszego projektu „Mobilność zagraniczna dodaje nam skrzydeł” finansowanego ze środków krajowych oraz programu FERS.
Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com
