Ułatwienia dostępu

facebookinstagramyoutube

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych

W dniu 28.11.2025 w trakcie ogólnoszkolnych Andrzejek odbyło się oficjalne podsumowanie naszego projektu „Mobilność zagraniczna dodaje nam skrzydeł” dzięki któremu młodzież miała okazję odbyć dwutygodniowe praktyki w pięknej Chorwacji, a nauczycielki obserwować pracę w szkole w szwedzkim Malmö. Projekt jest finansowany ze środków krajowych oraz z programu FERS.

 

W ramach podsumowania uczniowie uczestniczący w projekcie mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności całej szkolnej społeczności oraz gościom z okolicznych szkół podstawowych. Grupa fototechników pochwaliła się pięknymi zdjęciami wykonanymi podczas stażu w ramach wystawy „Chorwackie kadry”, grupa gastronomiczna przygotowała przepyszny poczęstunek pt. „Chorwackie i szwedzkie smaki”, stylistki oraz fryzjerki podzieliły się wiedzą na temat doboru kolorów do różnych typów urody oraz zaprezentowały stylizacje przygotowane w oparciu o ideę Zero waste. Uczniowie grupy hotelarskiej, turystycznej oraz reklamowej stanowili istotne wsparcie naszych działań w postaci opowiadania gościom o działaniach projektowych oraz swoich wrażeniach z pobytu w Chorwacji.

Kulminacyjnym momentem tego wydarzenia było uroczyste wręczenie wszystkim uczestnikom dokumentów potwierdzających nabyte umiejętności przez Dyrektora szkoły.

Z całą pewnością sala w której odbywało się podsumowanie naszego projektu była bardzo atrakcyjnym i często odwiedzanym punktem podczas tegorocznych Andrzejek!

Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com